Guangdong TIDEDAY Industrial Co., Ltd

Produkt wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, Bluetooth core dostawców!

Ładowarka USB Źródło zasilania
- Jul 05, 2017 -

Ładowarka USB Źródło zasilania

Szybki postęp technologii elektronicznej, takich jak smartfony, tablety, komputery, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3 oraz osobiści asystenci cyfrowi (PDA) i innych urządzeń przenośnych rynku w dalszym ciągu rozwijać się szybko, więcej i więcej, tak, że te techniki produkty w tym samym czasie kierował rozwojem jego urządzeń peryferyjnych produktów. Jednym z najbardziej szybki rozwój ładowarka USB, ładowarka USB, zasilacz jest głównym moc tych produktów high-tech.

Bez prądu dowolnego rodzaju zaawansowane technologicznie produkty nie są w stanie uruchomić, do teraz ludzie we Wspólnocie, jest nie telefon komórkowy bez laptopa będzie co to za życie? Naprawdę nie może sobie wyobrazić. W życiu widzieliśmy, czy to w autobusie lub w hotelu, tak długo, jak ludzie usiąść bez względu na to, kiedy pierwszą rzeczą jest do wykupienia swoich własnych telefonów komórkowych lub innych produktów technologii. Dla nich te produkty technologii stały się ważną częścią ich życia, utrata tych produktów technologii, które prawie nie mogą żyć. To jak niektórzy projektanci reklamy, nigdy nie zostały laptopa, i po nie ma komputera, następnie nie będą mogli pracować. Więc teraz wiele produktów technologii społecznościowych i naszego życia, które zostały połączone, a to sprawia, że korzystanie z ładowarki jest bardzo duży.

Dla przeciętnego człowieka telefon komórkowy za pomocą ładowarki USB wystarczy, ale dla niektórych pracowników sprzedaży telefonu jest głównym ich pracy. Gdy telefon jest bez prądu, więc straty do nich jest ogromny, jest prawdopodobne, że ponieważ tym razem nie sukces spowodował utratę ważnego odbiorcy, więc kiedy używać ładowarki telefonu gdy potrzebują dwóch lub więcej, firmą domu, niektóre często przejdź do miejsca zostaną umieszczone kilka. To jest tylko przykład ilustrują znaczenie ładowarkę USB, ładowarki jest równoważne produkty podstawowe źródło energii, bez ładowarki wszelkich produktów technologii nie można uruchomić.

Więc rynku ładowarka USB można powiedzieć jest nieskończona, tak długo, jak ludzie Wspólnoty nadal trzeba używać technologii produktów trzeba używać ładowarki USB. Możemy sobie wyobrazić przyszłość ładowarkę USB mają rodzaj rynku i teraz szybki rozwój nauk społecznych i technologii, w tym postęp szybkości produktów technologii będzie więcej i więcej Adwent, więc to sprawia, że ładowarka USB popyt jest również gro skrzydła.

Tak przyszłość rynku ładowarka USB będzie coraz lepiej i lepiej, będzie brakuje rynku ani nie sytuację na rynku, chyba że Wspólnota nie będą wyświetlane produkty technologii lub osób nie są już używane produkty technologii. Tak długo, jak istnieje technologia produktu należy używać ładowarki, bo ładowarka USB, przełączanie zasilacz jest jedynym sposobem, aby zapewnić energię dla tych produktów technologii. Warystor jest skrót rezystor napięciowe, angielski skrót VSR (napięciowe rezystor), znany również jako metal składnikeim (Metal-oxide Warystor, MOV). Należy on do nadmiernego napięcia komponentów ochrony, odporność na wartość zależy od napięcie terminalu. Główne cechy Warystor jest szeroki zakres napięcie pracy (6V ~ 3000V, podzielona na kilka plików), odpowiednie tętno nadmiernego napięcia szybko (kilka nanosekund do dziesiątek nanosekund), zdolność do wytrzymać wpływ silny prąd (do 100A () Less than 0,05% / ℃), a cena jest niska, wolumin jest mały, głównie używany w ładowarce wchłonąć napięcie TSurge (mniej niż 0,05% / ℃), niski prąd upływowy (mniej niż kilka mikroamperów do kilkudziesięciu mikroamperów) napięcia ochrony, ochrony odgromowej, Tłumienie Prąd rozruchu, wchłanianie kolce, ograniczanie, wysokiego napięcia łuku tłumienia, redukcja szumów, ochrona podzespołów półprzewodnikowych i tak dalej.