Guangdong TIDEDAY Industrial Co., Ltd

Produkt wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, Bluetooth core dostawców!

Ładowarka USB Regulate Current
- Oct 31, 2017 -

Ładowarka USB Reguluj prąd

Ponieważ pojemność baterii telefonu komórkowego jest pewna, więc czas ładowania baterii z prądem ładowania jest niezwykle złożony, przy tym samym naładowaniu, im większa pojemność baterii przy dłuższym czasie ładowania, tym samym, tym większy prąd ładowania, wymagane ładowanie Im krótszy czas. Wtedy pojawiło się pytanie, prąd wyjściowy ładowarki jest większy, tym lepiej? Czy im mniejsze tym lepiej? Tutaj, Xiaobian, aby przyjść z nami, aby skomentować to pytanie.

Po pierwsze, ładowarka do telefonu komórkowego z dużym prądem jest nadal małym prądem dobrym?

Jeśli ładowarka może dostarczać prąd mniejszy niż standardowy prąd ładowania ładowarki, czas ładowania jest konieczny do przedłużenia, na przykład mały 6 ma taką samą pojemność 1830 mA, oryginalna ładowarka wynosi 1,2 An, wtedy potrzeba 4 godzin, aby zostać szt. Całkowicie brak przepełnienia baterii elektryczności, a następnie nieco mniejszy czas ładowania ładowarki będzie dłuższy, jeśli prąd jest zbyt mały, nie będzie ładować prądu, możemy nie zauważyć w oryginalnym pojemniku na 6 małych baterii za 7.0wh, 1830 miliwatów / 7.0wh, a następnie 7.0.0 odnosi się do godziny kafla, mah (miliamperów godzin) i wh (watów) jest porównaniem dwóch powszechnych sposobów pokazania pojemności baterii, z pomnożoną przez baterię. Dodatkowe napięcie jest równe wh, z małym przykładem baterii 6 wynosi 1,83 * 3,7 = 12,81 watów (w odniesieniu do zużycia energii na godzinę) Jest to oficjalna wartość oficjalnej wartości praktyki bez znaczenia, Czas urządzenia jest inny i różnica będzie bardzo różne, więc niektórzy ludzie w maszynie do otwierania lub grania, ze względu na użycie małej ładowarki prądowej (niższej niż pobór mocy w godzinach pracy telefonu komórkowego) ładowania, prąd ładowarki jest zbyt mały, bateria będzie należna Długi czas ładowania mniejszy niż pojemność bateria i powstawanie szkód (oczywiście może to być długi czas, nie znaleziono żadnych poszukiwań odpowiednich materiałów) i może spalić ładowarkę.

Dlaczego wysokie natężenie prądu nie spowoduje spalenia urządzenia, ponieważ prąd ładowania jest określany przez baterię i jej własny układ IC utrzymania ładunków, a ładowarka nie ma nic wspólnego, jeśli używasz prądu ładowania 5A, ponieważ maszyna Obwód utrzymania ładunków jest teraz ograniczeniem prądu ładowania w bezpiecznej skali, nie spowoduje uszkodzenia baterii, niektóre telefony również doprowadziły obwód podtrzymania konserwacji, dostęp do wysokiego prądu, to automatycznie włączy obwód ładowania, ale to nie jest pewne, w oprócz konserwacji IC, ale za dużo prądu, ale może również spowodować rozładowanie lub naładowanie baterii, w celu zapewnienia żywotności baterii i bezpieczeństwa własnego, nie zalecaj ładowania za pomocą ładowarki większej niż 3A, nie zalecaj używania mała (500 mah) ładowarka do ładowania telefonu.

Po drugie, błąd zasilacza z podwójnym wyjściem USB nie spowoduje uszkodzenia?

Istnieje mobilne zasilanie z podwójnym wyjściem USB, odpowiednio, z wyjścia 5V / 1A i 5V / 2A, pierwsze dla ładowania IPHONE, które jest naładowane dla IPAD. Ta część mobilnego zasilania z podwójnym wyjściem USB i dwoma portami ładowania prądu wyjściowego nie jest taka sama, a następnie, jeśli użytkownik niewłaściwy telefon IPHONE podłączyć do portu ładowania 5V / 2A, nie jest formowanie telefonu komórkowego obawy o uszkodzenie?

Dla mobilnej mocy prądu ładowania baterii litowej, Internet dzieli się na dwa rodzaje pomysłów, po pierwsze, mobilny prąd wyjściowy i sam telefon jest niezbędny, aby spełnić prąd ładowania, w przeciwnym razie spowoduje on uszkodzenie telefonu, akumulatora; Po drugie, moc wyjściowa mobilnej mocy Standard, a telefon żądany przez prąd ładowania nie wymaga poważnego dopasowania, telefon jest wyposażony w wewnętrzny obwód prądowy.