Guangdong TIDEDAY Industrial Co., Ltd

Produkt wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, Bluetooth core dostawców!

Stan technologii głośników Quo
- Jul 18, 2017 -

Stan technologii głośników status quo

Mówienie o obecnej sytuacji, charakterystyce i unikalnej nowej technologii mówców

W ostatnich latach, wraz z rozwojem cyfrowej technologii audio, wymagania głośnika są bardziej wymagające. Aby sprostać wymaganiom rozwoju technologicznego, aby zaspokoić potrzeby konsumentów, światowej sławy firmy głośnikowe zobowiązały się do poprawy funkcjonowania istniejących mówców, a także do badań i rozwoju nowych materiałów dla głośników, nowej technologii i wykorzystania nowego projektu metod.

Teraz słynny na całym świecie duży głośnik firmowy i jego stan technologii, cechy charakterystyczne i unikalna nowa technologia wprowadzono w następujący sposób:

Po pierwsze, status mówców obcych i technologii głośników

Profesjonalny mówca

Odnosi się głównie do korzystania z filmów, sceny, hali, obiektów sportowych i innych okazjach, głośników i głośników. W ostatnich latach pojawiły się także nowe materiały, nowe technologie, nowa struktura, rozwój nowych technologii, technologia stereo, aplikacje technologii cyfrowych, popularne głośniki CD i VCD, profesjonalni mówcy i jego system, a nowe produkty wciąż pojawiają się Stany Zjednoczone JBL, EV, firma BOSE; Wielka Brytania KEF, firma TONNY; Japonia Matsushita, Pioneer, Mitsubishi, TOA, firma YAHAMA, w ostatnich latach uruchomiła wiele profesjonalnych głośników i systemu głośników. Ich wyróżniające się cechy są odporne na moc, są większe niż 200W; wysoka sprawność, ogólnie w 98-100dB; szeroki punkt widzenia. Aby osiągnąć powyższe cechy, światowej sławy producentom głośników Eight Immortals, nadprzyrodzone moce.

Głównymi metodami są:

Po pierwsze, wykorzystanie nowych materiałów magnetycznych, zastosowanie nowej metody projektowania obwodów magnetycznych. Takie jak zaprojektowany przez JBL układ obwodów magnetycznych SFG, który zawiera równowagę strumienia magnetycznego, redukując indukcyjność źródła napędu i przewodzenie ciepła nowych ustawień struktury. Użyty materiał magnetyczny wynosi więcej niż 3,6MGsOe. Pozwala to głośnikom wytrzymać moc zwiększania pojemności, solidne odtwarzanie basu, jest siła.

Po drugie, użycie nowych materiałów, takich jak membrana wysokotonowa z użyciem tytanu w przemyśle lotniczym, ponieważ materiał metalowy tytanu E · P jest lepszy, nadający się do produkcji wysokiej jakości membrany górnej. Zastosowanie wysokotonowego membrana tytanowego, wysoka częstotliwość było większym rozszerzeniem, wydajność została znacznie poprawiona. Subwoofer wykorzystuje laminowany stożek kompozytowy o dużej gęstości. Cewka głosowa z płaskim drutem, ze względu na płaski współczynnik wypełnienia linii, wykorzystanie luki w obwodach magnetycznych jest wysokie, może uzyskać wyższą czułość. Technologia wymyślona przez firmę JBL, inne duże firmy poszły w ślad za tym.

Po trzecie, użycie nowych rogów, w profesjonalnym wzmacnianiu dźwięku podczas długotrwałego używania głośnika klaksonowego zostało zastąpione przez nowy typ cylindra kierunkowego. Kluczową techniką rogu kierunkowego jest to, że róg ma inny kształt ścianki bocznej, ponieważ przeszłość prosta jest liniowa, wykładnicza w złożoną, nieciągłą formułę funkcji w celu osiągnięcia stałej kierunkowości.

Po czwarte, szerokie wykorzystanie komputerowych CAD, CAM i technologii CAT, wykorzystanie nowoczesnych technologii wykorzystać potencjał tradycyjnych mówców, profesjonalnych produktów głośników doskonałości. Reprezentatywne produkty, takie jak profesjonalna kolumna głośnikowa firmy, profesjonalne głośniki serii SR.

2. Głośniki głośnikowe AV

Głównie odnosi się do głośników dla rodziny wysokiej jakości dźwięku system, karaoke karaoke, sale taneczne i głośniki zestawu kina domowego. Głośniki AV osiągnęły znaczny postęp w ostatnich latach, wciąż pojawiają się nowe produkty. Największe firmy głośnikowe na świecie wprowadziły różne formy głośników AV. Oni mają nie tylko zaawansowane osiągi techniczne, ale także od modelowania praktycznego, zwiększają czułość, rozszerzają zakres dynamiczny, rozszerzają zakres częstotliwości odtwarzania i zapewniają dobrą odpowiedź i inne techniczne cechy.