Guangdong TIDEDAY Industrial Co., Ltd

Produkt wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, Bluetooth core dostawców!

Słuchawka grać promieniowania
- Sep 07, 2017 -

Słuchawka grać promieniowania

Wszyscy wiemy, że telefony komórkowe na promieniowanie ciała ludzkiego jest stosunkowo duża, gdy ludzie używają telefonu, stacji telefonu komórkowego do wysyłania fal radiowych i fale radiowe będą mniej lub bardziej przyswajalne przez organizm, radio jest promieniowaniem telefonu komórkowego.

Z popularności towarów elektronicznych na stosowanie promieniowania na bardziej czułe słowa wszyscy wiemy, że przez długi czas blisko rzeczy silne Źródło promieniowania na organizm człowieka boli dużo. Tak teraz na rynku wiele promieniowania pojawiły się produkty i słuchawki są używane głównie w osób korzystających z telefonów komórkowych, może odgrywać rolę promieniowania.

Teraz nauka i technologia mogą polegać wyłącznie na sygnały radiowe ułatwienie przekazywania informacji, więc promieniowanie telefonów komórkowych jest nieuniknione. Telefonu komórkowego jest bardzo silne Źródło promieniowania, zwłaszcza alarm jest natychmiastowa energia telefonu, długoterminowe częste rozmowy nawet zrobić ludzie nagłej śmierci.

W rzeczywistości podstawową zasadą słuchawki jest wyciągnąć mózgu i odległość między telefonu, ale jeśli wbrew tej zasady nie naprawdę wcielić się w rolę promieniowania. Ponieważ natężenie promieniowania jest odwrotnie proporcjonalna do kwadratu odległości, to jest najbardziej skuteczny zachować dystans w aplikacji, aby zapobiec promieniowania telefonów komórkowych. Mózg jest najbardziej wrażliwe na promieniowanie z telefonów komórkowych narządu, tak w zakresie wykorzystania i nosić telefon, aby utrzymać mózg i telefon komórkowy pewnej odległości jest bardzo krytyczne. Ze słuchawkami dobra jakość dźwięku jest bardzo przyjemne, bo to jest bezpośrednio podłączony do ucha kości do nerwu ucha często przyjaciel zapytał, jak nosić słuchawki w końcu poznać najlepsze słuchawki jakości dźwięku?

1, przede wszystkim do Włóż delikatnie do ucha do ucha, a następnie trochę push wewnątrz trochę, ręcznie do rozwiń nauszniki, tak, że ucho może być zamknięty.

2, z lewego ucha, można użyć prawicy przejęcia kolczyki lewe ucho, tak, że poszerzony przewód słuchowy, a następnie można delikatnie earmet do kanału słuchowego, poczekaj, aż zamknięte miejsce, aby zatrzymać.

3, a następnie umieścić w dół kolczyki, tak, że uszy w stanie naturalnym, z prawej strony schodów uszu są takie same. (Dtaitech Co., Ltd) jest profesjonalną firmą specjalizującą się w produkcji, sprzedaży i usług wysokiej jakości zestaw słuchawkowy R & D, zestaw słuchawkowy słuchawki i produktów audio, jak również wybór dobrych słuchawek. Profesjonalnej produkcji i sprzedaży metalowe słuchawki, słuchawki bambusa, uniwersalne słuchawki, słuchawki tabletka, składane słuchawki, słuchawki białej porcelany, różnorodność produktów, do podjęcia własnych hurtowni, powitał nowych i starych klientów doradztwo zamówień!