Guangdong TIDEDAY Industrial Co., Ltd

Produkt wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, Bluetooth core dostawców!

Słuchawki douszne są często używane
- Sep 27, 2017 -

słuchawki Słuchawki są często używane

Analiza dostawców zestawu słuchawkowego z zestawem słuchawkowym

Wielu ludzi lubi muzykę, w której noszono zestaw słuchawkowy, stało się modą, gdy tylko muzyka zaczęła się w nowoczesnej modzie, mamy zestaw słuchawkowy jako codzienne użycie małych narzędzi. Jak jednak możemy używać słuchawek każdego dnia do pracy? Następnie nasi dostawcy słuchawek zrozumieją następujące kwestie.

Hurtownia słuchawek z zestawem słuchawkowym

Słuchawki powszechnie używane w odtwarzaczach Walkman, radiach, telefonach komórkowych i innych urządzeniach wymagają użycia źródła adaptera wtyczki, przez zestaw słuchawkowy sprawia, że ​​dźwięk bezpośrednio w naszych uszach. Zestaw słuchawkowy to w zasadzie para jednostek konwertujących, które odbierają sygnały elektryczne ogłaszane przez odtwarzacz lub odbiornik multimedialny, kierując głośnik w celu przekształcenia go w fale dźwiękowe w uchu. Zestaw słuchawkowy do słuchawek, zgodnie z typem przetwornika, można podzielić na ruchome słuchawki z cewkami, ruchome żelazne słuchawki i inne magnetyczne słuchawki, słuchawki, słuchawki, słuchawki statyczne i tak dalej.

Teraz ogromna większość dostawców słuchawek, aby rozpocząć parytet słuchawek zatyczek do uszu to ruchome cewki słuchawki, zasada jest podobna do elektrycznego głośnika, w stałym polu magnetycznym w uzwojeniu cylindrycznej cewki połączonej z przeponą, cewka w udziały w sygnale prądowym Dynamiczny dźwięk przepony. Słuchawki głośnikowe różnią się od zwykłych głośników różnicą między membraną a głośnikiem głośnika. Obręcz głośnika jest zwykle przymocowana do elastycznego medium (zerwanie i centrowanie) (na przykład na szepcie o dużej średnicy). Membrana ma zwykle płaski stożkowy kształt, dostarczany przez środek elastyczny do układu oscylacyjnego.

W przesuwającej się cewce słuchawkowej dostawcy słuchawek zamocowanej bezpośrednio na ramie jednostki napędowej membrana ma fałdę, układ oscylacji gładkiej przez samą membranę, rozszerzanie i kurczenie się surowców i zmarszczek w celu dostarczenia odkształcenia, więc Mówi, że wybór membrany z ruchomą cewką w obudowie przetwornika surowca i planowanie kształtu na urządzeniu, wpływ jakości dźwięku jest bardzo duży, razem jest bardzo delikatny. Słuchawki złe gdzie naprawić? Producenci zestawów słuchawkowych informują, że im wyższa wartość zestawu słuchawkowego, tym wyraźniejsza jest obsługa posprzedażna. Wielu klientów, którzy kupują słuchawki, jest tanich w wyborze, jest zasadniczo popsute zmianą. Nie wiem, wszyscy nie są jasne, ogólny okres wymiany słuchawek wynosi około miesiąca, oczywiście, to nie zawiera wygląd i uszkodzenia spowodowane przez przypadek. Niektóre sklepy to jeden tydzień po okresie wymiany, zwykle na miejscu nie będzie w stanie zastąpić sytuacji. Problemy z obsługą posprzedażną zestawu słuchawkowego, głównie samoobsługowe utrzymanie niskich zysków, więc nasi klienci nie mogą znaleźć punktu serwisowego. Oba są słuchawki są jednym z precyzyjnych maszyn, konserwacja i testowanie są trudniejsze, więcej procesów, konserwacji i wyglądu i przywrócić jakość i jakość są trudne do ochrony.