Guangdong TIDEDAY Industrial Co., Ltd

Produkt wysokiej jakości, profesjonalna obsługa, Bluetooth core dostawców!

Bluetooth: Bluetooth dłoń wolny słuchawki można zastąpić?
- Dec 27, 2016 -

Oprócz jazdy samochodem do odtwarzania muzyki głośnik Bluetooth, Sterowniki będzie przekazywać wywołanie zestawu słuchawkowego Bluetooth, a następnie wpływ na środowisko trzeźwego osądu, nie usłyszeć klakson w plecy, a także nieprawidłowe dźwięk może spowodować zagrożenie bezpieczeństwa, może łatwo prowadzić do wypadków.
Stany Zjednoczone Medical Association opublikowane badanie pokazuje, które oprócz hałasu, długotrwałe korzystanie z słuchawek jest obwiniany za powodujące utratę słuchu. W normalnych okolicznościach, głos pewnej odległości, aby dotrzeć do ucha, dźwięki wysokiej częstotliwości część jest pochłaniana przez powietrze. Jeśli używasz słuchawki, mikrofony na ucho z błoną bębenkową i odległość będzie bliżej, pochłania wszystkie częstotliwości fal dźwiękowych zrobić ucha, uszkodzenie słuchu jest duży, zalecane jest aby nie używać słuchawek przez długi czas, spróbuj użyć Głośnik zewnętrzny i objętość jest dopuszczalne.
System telefoniczny Bluetooth jest w trakcie jazdy czas, wymagane zasilanie pojazdu, bez obawy, że czas gotowości systemu Bluetooth, Bluetooth Słuchawki są zasilane z baterii, czas rozmów jest ograniczona.